Przejdź do
Asseco Data Analytics Informacje zarządcze

Korzystaj z raportów zarządczych i efektywnie zarządzaj bankiem. Moduł Informacji zarządczych to skuteczne narzędzie analityczne dla banków. Zawiera zestaw gotowych raportów, które pozwalają na monitorowanie sytuacji biznesowej instytucji oraz jednostek. Zapewnia łatwy dostęp do wyników analiz w QlikSense, za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Pozwala na zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i poufności danych. Stanowi cenne wsparcie w dostosowywaniu działań biznesowych do zmieniających się warunków rynku oraz preferencji klientów.

Analiza biznesowa – większa sprzedaż produktów bankowych.

Wybierz skuteczne narzędzie analityczne dla banków.
Co zyskasz z Asseco Data Analytics?

Pełny obraz sytuacji banku i oddziałów

Ułatwienie w operacyjnym zarzadzaniu bankiem

Podniesienie efektywności działań sprzedażowych

Czytelna prezentacja danych w różnych ujęciach

Wsparcie w podejmowaniu decyzji biznesowych

Intuicyjność i łatwość obsługi rozwiązania

Wprowadź raporty zarządcze. Zobacz, jak bank może zarabiać więcej.

Z Asseco Data Analytics przeprowadzisz dokładną analizę biznesową. Zbadasz  efektywności banku i jego pracowników. Sprawdzisz skuteczność kampanii sprzedażowych i marketingowych. Dowiesz się także, co cenią Twoi klienci. Sprawdź, jakie dane dostarczają raporty zarządcze.

Posiadasz szczegółowe dane na temat działalności operacyjnej banku oraz jego pracowników. Możesz mierzyć ich efektywność oraz zaangażowanie w realizację codziennych zadań. Zyskujesz wgląd do wszelkich rejestrowanych aktywności, a także urlopów, czy dni wolnych od pracy. Wiesz ile dany pracownik podpisał nowych umów i czy pozyskał nowych klientów. Co ważne, masz łatwy dostęp do wszystkich informacji, które znajdują się w jednym miejscu.

Na bieżąco śledzisz trendy sprzedażowe dla całego banku i prowadzisz analizę biznesową ich efektywności. Weryfikujesz ilość oraz wartość wszystkich nowo otwartych umów, rachunków bieżących, depozytów i kredytów. Wiesz ile z nich zostało zamkniętych w perspektywie dziennej, miesięcznej lub rocznej. Znasz wyniki poszczególnych jednostek, pracowników oraz produktów. Możesz przeprowadzać analizy porównawcze i dowolnie filtrować dane.

Analizujesz realizację planów sprzedażowych — kwartalnych oraz rocznych, w ujęciu kwotowym i ilościowym. Możesz w każdej chwili zmierzyć dynamikę działań i procent wykonania planów. Weryfikujesz efektywność sprzedaży dla całej organizacji, a także dla poszczególnych typów umów,  pracowników, czy oddziałów. Masz dostęp do czytelnych wykresów przedstawiających plany sprzedażowe, poziom ich wykonania i predykcję realizacji na dany okres na różnym poziomie szczegółowości.

Badasz dochodowość klientów banku i śledzisz jej zmienność w czasie. Jednym kliknięciem porównujesz dane dla umów, klientów i oddziałów. Na interaktywnej mapie widzisz informacje na temat poszczególnych województw oraz gmin. Tworzysz analizy porównawcze dochodów dla różnych okresów. Masz dostęp do rankingów i szybko identyfikujesz zmiany w trendach. Podejmujesz lepsze decyzje biznesowe i marketingowe.

Skuteczne narzędzie analityczne Asseco pozwala na szczegółową analizę ilości kart płatniczych. Zyskujesz w ten sposób dokładne informacje dotyczące klientów korporacyjnych i detalicznych. Możesz weryfikować je zarówno pod względem rodzaju kart, jak i jednostek banku. Dzięki temu możesz sprawdzić, które z nich były najczęściej wydawane w określonym czasie. Dodatkowo łatwo powiążesz je z poszczególnymi rachunkami oraz klientami.

Raporty zarządcze ułatwiają prowadzenie szczegółowych analiz realizowanych operacji bankowych. Znasz dokładną liczbę operacji memoriałowych, internetowych, bezgotówkowych i gotówkowych w poszczególnych jednostkach. Zyskujesz dane dotyczące ich wartości oraz udziału różnego rodzaju operacji. Dokonujesz analizy biznesowej i badasz zmiany na przestrzeni czasu. Możesz też sprawdzić, który pracownik zarejestrował wybraną operację.

Zyskujesz dostęp do najbardziej szczegółowych danych nt. aktywności klientów. Wiesz z jakich kanałów korzystają. Znasz liczbę oraz wartości nowych umów założonych w bankowości elektronicznej i tradycyjnej. Możesz szybko przeanalizować dyspozycje na przestrzeni czasu i wiesz ile z nich zostało przyjętych lub odrzuconych. Wszystkie dane  analizujesz na czytelnych wykresach, dzięki czemu widzisz, jakie procesy trzeba wzmocnić.

Jak skutecznie zarządzać bankiem?
OdtwórzPlay
Jak klienci korzystają z e-bankowośco?
OdtwórzPlay
Chcesz zwiększyć sprzedaż?
OdtwórzPlay
previous arrow
next arrow
Jak skutecznie zarządzać bankiem?
Jak klienci korzystają z e-bankowośco?
Chcesz zwiększyć sprzedaż?
previous arrow
next arrow

Chcesz lepiej wykorzystać potencjał swoich danych?

Napisz do nas i skorzystaj ze wsparcia Asseco.