Przejdź do
Asseco Data Analytics

Asseco Data Analytics umożliwia analizę danych, które automatyczne pobierane są z określonych przez użytkownika systemów i aplikacji źródłowych: arkuszy kalkulacyjnych, hurtowni danych, systemów CRM czy ERP. Asseco Data Analytics integruje dane w jednym miejscu i przyspiesza pracę analityczną. Wbudowane mechanizmy wizualizacji eliminują konieczność manualnego tworzenia prezentacji, wniosków i wyników. Efekty analiz w atrakcyjnej i przejrzystej formie można łatwo udostępniać w postaci plików graficznych, tabel z wykresami czy pulpitów menedżerskich.

Dzięki Asseco Data Analytics

  • tworzysz spójne raporty z różnych obszarów
  • zyskujesz dostęp do kompletu informacji
  • oszczędzasz czas pracowników
  • wspierasz podejmowanie decyzji zarządczych
  • podnosisz atrakcyjność i czytelność danych

Stwórz system taki, jak chcesz.

Skorzystaj z elastycznej konfiguracji Asseco Data Analytics
  • dopasuj do potrzeb Twojego biznesu
  • integruj z różnymi źródłami danych
  • wybierz nowoczesną technologię

Skuteczna analiza działalności banku w QlikSense.

Korzystaj gotowych raportów zarządczych Asseco Data Analytics.
Badaj wskaźniki KPI i analizuj dane na interaktywnych wykresach.


Oceniaj realizowanych planów sprzedażowych i działań marketingowych. Zobacz, jak radzą sobie poszczególne jednostki banku oraz pracownicy. Sprawdź, kto ma najlepsze wyniki.


Badaj dochodowość klientów i sprawdzaj, jak zmienia się ona w różnych okresach. Zyskaj wgląd w ilości oraz wartości pozyskanych umów, dokładnie analizuj operacje i złożone dyspozycje.


Poznaj szczegółową strukturę klientów Twojego banku. Zobacz, które z oferowanych produktów cieszą się największą popularnością, a które nie znalazły dużego uznana w oczach klientów.


Twórz szczegółowe analizy dopasowane do indywidualnych potrzeb banku. Dowolnie filtruj dane na interaktywnych wykresach. Jednym kliknięciem wybieraj interesujące Cię wartości.

Chcesz lepiej wykorzystać potencjał swoich danych?

Napisz do nas i skorzystaj ze wsparcia Asseco.